Пропаганда рф намагається діяти через європейських пацифістів - польська розвідка

Пропаганда рф намагається діяти через європейських пацифістів - польська розвідка

Укрінформ
російська пропаганда намагається використати наративи хибного пацифізму на користь рф.

Про це повідомив у Twitter уповноважений з безпеки інформаційного простору Польщі Станіслав Жарин.

На думку спецслужб Польщі, відповідальних за інформаційну безпеку, Росія застосовує наративи "хибного пацифізму" для того, щоб схилити на свій бік частину світової громадської думки.

Жарин наголосив, що оскільки росія зацікавлена у "перемир'ї" в Україні, пропаганда посилила інформаційну підтримку рухів європейських пацифістів, які виступають з ідеями зупинити бойові дії з міркувань гуманності.

"У Польщі середовище фальшивого пацифізму консолідується навколо Л.Сикульського, який викладає тези, що відповідають діяльності російської пропаганди, звинувачує польську владу, Захід і США у провокуванні війни та закликає до партнерства з росією", - зазначив він.

Читайте також: Моравецький сказав, навіщо Польщі найбільша в Європі сухопутна армія

За словами уповноваженого з безпеки інформаційного простору Польщі, такі дії є частиною механізмів психологічного тиску, мета якого – змусити Захід відмовитися від підтримки України.

"Однак втілення таких ідей призведе до того, що росія може здобути швидку перемогу над Україною", - наголосив Жарин.

Як раніше повідомляло агентство, литовська комісія радіо і телебачення (LRTK) з урахуванням чинних санкцій ЄС ухвалила рішення про блокування в країні доступу до IP-адрес, які дають змогу дивитися телеканали російської пропаганди.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-