На конференції у Відні говорили про розв'язану рф війну й допомогу постраждалим українцям — ОП

На конференції у Відні говорили про розв'язану рф війну й допомогу постраждалим українцям — ОП

Укрінформ
Тема війни росії проти України та допомоги людям, які постраждали від агресії російської федерації, була широко висвітлена на Zero Project Conference, яка відбулася 22–24 лютого в офісі Організації Об’єднаних Націй у Відні.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Зазначається, зокрема, що головну відзнаку Zero Project Recognition Award 2023 отримала група Purple Vest Mission, до складу якої увійшли представники ізраїльської організації Access Israel та японської The Nippon Foundation. Група евакуювала з охоплених війною територій України понад 3500 представників маломобільних соціальних груп, передусім людей з інвалідністю.

Також на конференції радниця – уповноважена Президента України з питань безбар'єрності Тетяна Ломакіна розповіла, як війна змінила життя людей із різних суспільних груп, зокрема осіб з інвалідністю, і наголосила на викликах, що постали перед Україною, та поділилася баченням шляхів їх подолання.

Серед іншого вона поінформувала про облаштування бомбосховищ, евакуацію та розміщення людей із постраждалих регіонів, взаємодію між органами влади, громадськими організаціями, міжнародними компаніями та фондами.

«Це уроки воєнних подій. І зараз ми шукаємо ресурси та експертизу, щоб завдання, які стоять перед нами, виконувати просто під час воєнних подій. Я висловлюю подяку тим, хто підтримує наших людей, та запрошую до співпраці всіх, хто може приєднатися й допомогти нам у майбутньому. Тому що незакритих потреб багато, і рахунок іде не на дні чи гривні, а на людські життя», - зауважила Ломакіна.

За даними ОП, учасниками глобальної щорічної конференції Zero Project Conference цього року стали представники понад 80 країн. Наживо в заході взяли участь близько 1200 осіб, іще 2500 долучилися в онлайн-режимі.

Читайте також: До кого звертатись переселенцям, якщо вони не отримують грошову допомогу — поради омбудсмена

Мета цього проєкту – знаходити й ділитися рішеннями, які покращують повсякденне життя та реалізацію законних прав людей з інвалідністю. Такі конференції дають змогу не лише обмінятися досвідом і найкращими практиками, а й приділити увагу нагальним проблемам і викликам, серед яких війни та природні катастрофи.

Фото: ОП

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-