Фінальні співбесіди з кандидатами на посаду директора НАБУ проводитимуться 28 лютого - 2 березня

Фінальні співбесіди з кандидатами на посаду директора НАБУ проводитимуться 28 лютого - 2 березня

Укрінформ
Комісія з проведення конкурсу на зайняття посади директора Національного антикорупційного бюро у період 28 лютого - 2 березня проведе фінальні співбесіди з кандидатами, за результатами яких визначить трьох переможців конкурсу.

Про це комісія повідомила у Телеграмі передає Укрінформ.

«З 28 лютого по 2 березня 2023 року комісія з проведення конкурсу на зайняття посади директора Національного антикорупційного бюро України проведе співбесіди щодо відповідності кандидатів критерію компетентності. Це фінальні співбесіди, за результатами яких комісія визначить трьох переможців конкурсу», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що кожна співбесіда розпочинатиметься із п’ятихвилинної самопрезентації кандидата/кандидатки та озвучення власного бачення розвитку НАБУ.

Відповідно до правил проведення конкурсу, на цьому етапі комісія буде оцінювати знання національного законодавства та міжнародного права; їх застосування у практиці Верховного Суду, Конституційного Суду України і Європейського суду з прав людини; обізнаність кандидата з положеннями міжнародних стандартів щодо запобігання та протидії корупції, інших застосовних у діяльності НАБУ міжнародних договорів та конвенцій.

Комісія оцінюватиме й такі риси кандидатів, як стратегічне та аналітичне мислення; лідерство та розуміння місії та завдань НАБУ; розуміння фундаментальних принципів професійної етики тощо.

«Завдання комісії на фінальному етапі – всебічна оцінка професійного досвіду, мотивації, знань і рис кандидатів на посаду директора НАБУ та визначення трьох переможців конкурсу», - наголосив голова комісії Микола Кучерявенко.

Читайте також: У НАБУ пояснили ситуацію з рейтингами кандидатів на посаду директора

Як повідомлялося, 25 лютого комісія з проведення конкурсу на зайняття посади директора Національного антикорупційного бюро поінформувала, що допустила до співбесід щодо відповідності критерію компетентності 11 кандидатів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-