У НАБУ пояснили ситуацію з рейтингами кандидатів на посаду директора

У НАБУ пояснили ситуацію з рейтингами кандидатів на посаду директора

Укрінформ
У комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Національного антикорупційного бюро надали пояснення щодо рейтингів кандидатів.

Як передає Укрінформ, про це комісія повідомляє у Телеграмі.

“Згідно з правилами конкурсу на зайняття посади директора НАБУ, передбачено лише кваліфікаційний рейтинг кандидатів за результатами етапів тестування на знання законодавства із використанням комп’ютерної техніки та тестування загальних здібностей із використанням комп'ютерної техніки”, - ідеться у повідомленні.

Результат етапу тестування згідно з набраними балами - 22 кандидати, які допущені до участі у наступних етапах конкурсу.

"Виконання практичного завдання й оцінювання особистих компетенцій, а також етап співбесід щодо доброчесності та критерію компетенції не передбачає оцінювання в балах, тому жоден рейтинг не складається", - пояснили в комісії.

Читайте також: У конкурсній комісії прогнозують обрання директора НАБУ за два-три місяці

Таким чином, поняття загального рейтингу в конкурсі не існує. Кваліфікаційний рейтинг у конкурсі на першому та другому етапах був використаний виключно з метою визначення кандидатів для подальшої участі у конкурсі.

Після завершення усіх співбесід члени комісії зберуться на окреме засідання для обговорення кандидатів без їхньої присутності, щоб відібрати трьох, які відповідають вимогам посади директора НАБУ та мають найкращі професійний досвід, знання і якості для виконання службових обов’язків.

Ці три відібрані кандидати будуть подані на розгляд Прем’єр-міністру України.

Читайте також: Уряд зацікавлений у якнайшвидшому завершенні конкурсу на директора НАБУ – Шмигаль

У комісії нагадали, що у разі встановлення невідповідності кандидата чи кандидатки критерію доброчесності він чи вона припиняють участь у конкурсі і, відповідно, не проходитимуть співбесіду щодо відповідності критерію компетентності.

Як повідомляв Укрінформ, тимчасовий виконувач обов’язків директора НАБУ Гізо Углава сказав, що у бюро сподіваються на обрання нового директора вже за місяць.

17 січня комісія з проведення конкурсу на зайняття посади директора НАБУ за результатами тестування загальних здібностей відсіяла 28 кандидатів. До наступного раунду пройшли 22 претенденти.

Повноваження попереднього директора НАБУ Артема Ситника закінчилися 16 квітня 2022 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-