Зеленський просить Європарламент визнати Голодомор геноцидом українців

Зеленський просить Європарламент визнати Голодомор геноцидом українців

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський закликав Європейський парламент визнати Голодомор геноцидом українського народу максимальною більшістю голосів.

Про це він сказав під час онлайн-виступу на церемонії вручення премії Сахарова, повідомляє Укрінформ.

“Я знаю, що завтра ви будете розглядати питання про визнання Голодомору геноцидом українського народу. І я закликаю вас підтримати таке визнання максимальною більшістю голосів задля встановлення справедливості”, - сказав глава держави.

Зеленський наголосив, що Європа має дати максимально сильний сигнал, що в історії трагедій на нашому континенті, в історії злочинів проти людства і людяності, скоєних на нашій землі, не залишиться жодної прогалини.

Читайте також: Зеленський виступив на церемонії врученні премії Сахарова

Як повідомлялося, народу України в особі Президента, обраних лідерів та громадянського суспільства присуджена премія Сахарова 2022 року.

Премія Сахарова за свободу думки — щорічна відзнака Європейського парламенту, започаткована 1988 року. Нагорода вручається за досягнення в таких сферах: захист прав людини та її основних свобод; розвиток демократії і відстоювання верховенства права; повага до міжнародного законодавства; захист прав меншин.

Фото: ОП

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-