Словацький парламентарій запевняє, що Європа не залишить Україну саму у війні проти рф

Словацький парламентарій запевняє, що Європа не залишить Україну саму у війні проти рф

Укрінформ
Парламент Словаччини продовжить допомагати Україні та українському народу, а також підтримує територіальну цілісність нашої держави.

У цьому запевнив заступник голови парламенту Республіки Словаччина Петер Пчолінські під час свого виступу у рамках саміту Кримська платформа, передає кореспондент Укрінформу.

“Цілісність території України повинні поважати. Ми (Словаччина) продовжимо надавати допомогу Україні. Українці ніколи не будуть одні у своїй справедливій боротьбі. Разом ми повинні сконструювати чіткі меседжі до Росії, що Європа з Україною”, - сказав Пчолінські.

Читайте також: У Франції заявляють, що треба створити об'єднаний фронт підтримки України

Він також додав, що агресія Росії загрожує не тільки Україні, але Європі та всьому світу. Пчолінські зазначив, що агресивні дії Росії стосовно України є неприйнятними. Він закликав продовжити допомагати Україні як у гуманітарній, так і у військовій сферах.

“Перші дні з початку агресії Росії я провів на кордоні з Україною як волонтер. Я бачив страх жінок та дітей, які тікали від війни. Ми невелика країна, але словаки мають великі серця. Ми прихистили сотні тисяч українців. Ми допомагаємо усім, чим можемо, і це дає результати. Дуже важливо всім продовжувати надавати Україні більше гуманітарної, військової та будь-якого виду допомоги”, - сказав заступник голови парламенту Республіки Словаччина.

Парламентарій зазначив, що через інформаційну війну задача народних обранців усіх країн - пояснювати власному населенню реальний стан речей та спростовувати дезінформацію з боку російської пропаганди.

Читайте також: Стефанчук анонсував документ щодо реінтеграції деокупованих територій

Раніше в рамках саміту Кримської платформи, що проходить у Загребі, маршалок Сейму Польщі Елжбета Вітек заявила, що захід не може довіряти російському режиму, який не поважає навіть власних громадян. Натомість, країни заходу мають знайти спільні рішення для протидії російській агресії

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-