У Раді пропонують посилити відповідальність за перешкоджання діяльності депутатів

У Раді пропонують посилити відповідальність за перешкоджання діяльності депутатів

Укрінформ
В українському парламенті зареєстрований проєкт закону про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності комітетів Верховної Ради та народних депутатів України.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на сайт ВР.

Як зазначено у картці законопроєкту, його ініціаторами виступили Григорій Мамка, Максим Павлюк, Владлен Неклюдов, Максим Бужанський, Микола Галушко та Володимир Захарченко.

Текст проєкту закону та супровідні документи наразі відсутні на сайті парламенту, але зазначено, що вони вже передані на розгляд керівництва ВР.

Також запропонований Верховній Раді проєкт закону про внесення деяких змін до Кримінального процесуального кодексу щодо відновлення завершеного досудового розслідування.

«Законопроєкт спрямований на удосконалення правового регулювання кримінального процесу з метою усунення недостатньо унормованих (або взагалі не унормованих) питань кримінального провадження», - йдеться у пояснювальній записці до документа.

Читайте також: У Раді розраховують ухвалити бюджет-2023 до середини жовтня

Низка народних обранців сьогодні ініціювали зміни до Податкового кодексу та деяких законів щодо особливостей виведення з ринку системно важливого банку в умовах воєнного стану. Також парламентарії запропонували зміни до Закону "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо врегулювання процедури відновлення будівель і споруд, пошкоджених внаслідок бойових дій.

Окрім того, у парламенті зареєстрований проєкт закону про внесення змін до деяких законів з метою виконання вимог Європейської комісії щодо набуття Україною статусу члена Європейського союзу.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада із початку повномасштабного вторгнення росії в Україну ухвалила понад 230 законів у цілому.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-