Рада підтримала вихід України з низки угод СНД

Рада підтримала вихід України з низки угод СНД

Укрінформ
Верховна Рада ухвалила низку законів щодо виходу України з угод у межах Співдружності Незалежних Держав.

Про це народний депутат Павло Фролов повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ.

"Законом 0093 вийшли із Угоди щодо співробітництва у розвитку та використанні систем стільникового рухомого зв’язку серед країн-учасниць СНД", - написав депутат.

Крім того, парламентарії підтримали законопроєкт №0103, який передбачає вихід із Угоди про створення Міждержавного резерву біопрепаратів і інших засобів захисту тварин у державах–учасницях СНД, а також проєкт №0141, що передбачає вихід із Протоколу про внесення поправок до Угоди про Міжурядовий фельд’єгерський зв’язок щодо доставки офіційної кореспонденції органів СНД. Фролов зазначив, що протокол стосувався права співробітників на зберігання та застосування табельної зброї згідно з національним законодавством.

Читайте також: Глава парламенту Молдови хоче обговорити можливість виходу з СНД

Народні депутати також підтримали законопроєкт №0147 про вихід із Угоди про підтримку і розвиток малого підприємництва в державах - учасницях СНД.

Як повідомлялося, у травні Верховна Рада денонсувала угоду між урядами України та російської федерації про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна та попередження ухилень від сплати податків та три угоди з СНД.

Народні депутати також ухвалили закони про вихід України з угоди з СНД в боротьбі з незаконною міграцією (№ 0074); про вихід з угоди з СНД про Спільний аграрний ринок (№ 0084) та про вихід з угоди про увічнення пам'яті про мужність і героїзм народів СНД у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (№ 0145).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-