Кабмін затвердив механізм ухвалення рішень урядом у разі запровадження воєнного стану

Кабмін затвердив механізм ухвалення рішень урядом у разі запровадження воєнного стану

Укрінформ
Кабінет Міністрів визначив механізм ухвалення рішень урядом у разі запровадження в Україні чи окремих її регіонах воєнного стану.

Як передає Укрінформ, відповідну постанову №1454 "Про внесення змін до Регламенту Кабінету Міністрів України" від 29 грудня 2021 року опублікували на Урядовому порталі.

"У невідкладних випадках, пов’язаних із введенням в Україні або в окремих її місцевостях воєнного стану, що потребують негайного прийняття рішення, Прем’єр-міністр або інший член Кабінету Міністрів за погодженням з Прем’єр-міністром може внести на розгляд Кабінету Міністрів проєкт акта без дотримання вимог цього Регламенту щодо погодження і консультацій, проведення правової експертизи Мін’юстом, розгляду на засіданні урядового комітету", - йдеться у додатку до постанови.

Читайте також: В Україні набув чинності порядок встановлення обмежень на пересування в умовах воєнного стану

Зазначається, що такий проєкт акта ставиться на голосування і у разі його прийняття опрацьовується Секретаріатом Кабінету Міністрів без зміни його по суті (вносяться поправки, пов’язані з приведенням у відповідність з правилами нормопроєктувальної техніки, здійснюється редагування).

Проєкти актів Кабінету Міністрів з питань забезпечення обороноздатності держави, з інших питань, пов’язаних із виникненням загрози життю та/або здоров’ю населення, підготовлені під час дії воєнного стану, погоджуються заінтересованими органами протягом шести годин з моменту отримання таких проєктів актів.

Читайте також: Кабмін затвердив обмеження на вибір місця проживання в умовах воєнного стану

Крім того, передбачено, що у разі введення в Україні або в окремих її місцевостях воєнного стану засідання Кабінету Міністрів проводяться відповідно до схваленого Кабінетом Міністрів плану-графіка, протокол засідання може надсилатися представникам уряду у паперовій формі; онлайн-засідання Кабінету Міністрів можуть проводитися на базі програмно-апаратних комплексів, розміщених в інших будівлях (приміщеннях); за рішенням Кабінету Міністрів засідання урядових комітетів можуть не проводитися.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-