Україна очікує від Росії виконання рішень Паризького саміту та участі у новій зустрічі — Никифоров

Україна очікує від Росії виконання рішень Паризького саміту та участі у новій зустрічі — Никифоров

Укрінформ
Україна готова до пошуку в різних форматах шляхів мирного врегулювання на сході та разом з Францією і Німеччиною очікує від Росії виконання рішень Паризького саміту й організації нової зустрічі лідерів нормандського формату.

Про це сказав прессекретар Президента Сергій Никифоров у відеокоментарі, який є у розпорядженні Укрінформу.

“Україна зацікавлена якнайшвидше вирішити конфлікт на сході, причому мирним шляхом. Ми готові шукати рішення абсолютно в усіх форматах — і в нових, і в реанімованих старих”, - зазначив речник глави держави.

Він розповів, що на зустрічі в Києві Президент Володимир Зеленський запевнив радників лідерів Франції і Німеччини, що Україна неухильно дотримується рішень Паризького саміту 2019 року та готова до організації нової зустрічі.

“Потребу в такій зустрічі, з їхніх слів, бачить і Франція, і Німеччина, тож разом очікуємо, що і Росія, по-перше, почне виконувати рішення Паризького саміту 2019 року, а, по-друге, все ж таки доєднається до підготовки нової зустрічі лідерів на найвищому рівні”, - підкреслив Никифоров.

Як повідомлялося, 10 січня до України прибули політичні радники лідерів країн-учасниць нормандського формату - Франції та Німеччини.

4 січня відбулася відеоконференція між політичними радниками Німеччини та Франції з українським візаві Андрієм Єрмаком, 6 січня – фізична зустріч у Москві представників Берліна та Парижа Єнса Пльотнера та Еммануеля Бонна з російським перемовником Дмитром Козаком.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-