Офіс генпрокурора хоче повторної спецперевірки кандидатів у САП – фіналіст конкурсу Клименко

Офіс генпрокурора хоче повторної спецперевірки кандидатів у САП – фіналіст конкурсу Клименко

Ексклюзив
Укрінформ
Офіс генерального прокурора хоче повторної спецперевірки кандидатів на керівні посади у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі. Водночас Національне агентство з питань запобігання і протидії корупції вважає, що правових підстав для цього немає.

Про це повідомив у коментарі Укрінформу фіналіст конкурсу на посаду нового очільника САП, детектив Національного антикорупційного бюро Олександр Клименко.

“Офіс генпрокурора хоче проводити повторну спеціальну перевірку. З цього приводу я звернувся у НАЗК за роз’ясненням, чи потрібна повторна спеціальна перевірка. У НАЗК повідомили, що правових підстав для її проведення немає, тому що на один конкурс спеціальна перевірка проводиться один раз. Цю відповідь я направив у комісію”, - сказав він.

Клименко зазначив, що нібито ОГП, вимагаючи проведення повторної спецперевірки, посилається на відповідне рішення конкурсної комісії. Однак комісія такого рішення не приймала, зауважив він.

Як повідомляв Укрінформ, 21 грудня Комісія з обрання керівництва САП за результатом конкурсу оголосила рейтинг кандидатів на посаду очільника відомства і його заступника, а також керівника п’ятого відділу.

Відповідно до рейтингу, серед кандидатів на посаду керівника САП детектив Національного антикорупційного бюро Олександр Клименко набрав 246 балів, а прокурор Офісу генпрокурора Андрій Синюк - 229 балів.

Рейтинг на посаду керівника 5-го відділу САП очолив Сергій Савицький з 240 балами.

Водночас члени комісії не змогли офіційно затвердити цей результат і оголосити переможців, оскільки п'ятеро з них не дали за це свої голоси.

Голова комісії Катерина Коваль заявила, що перед початком оголошення офіційних результатів конкурсу потрібно дочекатися від Офісу генпрокурора результатів люстраційної перевірки кандидатів, а також відомостей стосовно їх допуску до держтаємниці.

Під час засідання 24 грудня комісія спробує повторно затвердити результати конкурсного відбору.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-