Ткаченко: Заява про відставку - у парламенті, йде обговорення

Ткаченко: Заява про відставку - у парламенті, йде обговорення

Укрінформ
Заява Олександра Ткаченка про відставку з посади міністра культури та інформаційної політики України залишається у парламенті. З цього приводу тривають обговорення.

Про це Ткаченко, який перебуває в Івано-Франківську, повідомив кореспонденту Укрінформу, відповідаючи на запитання щодо його рішення про відставку.

«Новин з цього приводу немає. Заява поки лежить (у парламенті, - авт.), але і тривають обговорення щодо подальших кроків», - зазначив Ткаченко.

Водночас він зауважив, що питання коштів, які скерували на розвиток культури у Бюджеті-2022, тепер у нього не викликають занепокоєння.

«Ще варто дещо напрацювати. Але 70-80 відсотків з того, що ми лобіювали, закладені», - додав Ткаченко.

Щодо проєкту «Велика реставрація», то міністр не бачить жодних загроз його згортання у наступному році. На фінансування цього проєкту в бюджеті передбачені 3 млрд. грн.

«Щойно у «зумі» я обговорював з парламентським комітетом питання реставрації. Цього року процес розпочався. Практично, 60 об’єктів знаходяться у стадії реставрації, наступного року план – 100», - додав Ткаченко.

Як повідомляло агентство, 15 листопада заява про відставку від міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка надійшла до Верховної Ради. Орієнтовної дати її розгляду у парламенті не називають.

Однією з причин свого бажання піти у відставку Олександр Ткаченко назвав недофінансування у сфері культури. Зокрема, у листопаді він назвав кошти на бюджет культури-2022 «неприйнятними».

Програма «Велика реставрація» розрахована на 2021-2023 роки та має на меті перетворити об'єкти матеріальної культурної спадщини на один з основних ресурсів розвитку України, зробити їх туристичними магнітами.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-