Велика реставрація

23 липня 2021


Реконструкцію «Кургану Єдності» на Хортиці закінчать до Дня Незалежності

Роботи з оновлення «Кургану Єдності», розташованого у Національному заповіднику «Хортиця» у Запоріжжі, завершать до Дня Незалежності України. Це об'єкт «Великої реставрації», що відбувається за програмою президента «Велике будівництво».

22 липня 2021


«Козацьке коло» на Хортиці готове на 60%

Роботи з оновлення розташованого у Національному заповіднику «Хортиця» у Запоріжжі «Козацького кола» завершені на 60%. Це об'єкт «Великої реставрації», що відбувається за програмою Президента України «Велике будівництво».

15 липня 2021


Документи на реставрацію церкви Чернівецького університету вже готові - Ткаченко

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що проєктно-кошторисна документація ремонту церкви Чернівецького університету розроблена і залишилось знайти фінансування.

08 липня 2021


На Хортиці у межах «Великої реставрації» одночасно оновлюють чотири об’єкти

У Запоріжжі на острові Хортиця в межах проєкту "Велика реставрація" тривають роботи з оновлення одразу чотирьох об’єктів: Музею історії козацтва, Кургану Єдності, "Козацького кола" та інфраструктурних споруд. 

06 липня 2021

05 липня 2021

29 червня 2021


Велика реставрація: у Хотинській фортеці відремонтують під'їзний міст та укріплять стіну замку

У межах програми Президента Володимира Зеленського "Велика реставрація" в Хотинській фортеці планують відремонтувати під'їзний міст, укріпити підпірну стіну замку та виготовити проєктно-кошторисну документацію на реставрацію башт фортеці.

24 червня 2021


«Велика реставрація»: програму запустили у Національному художньому музеї та Хотинській фортеці

У межах "Великої реставрації" розпочалось фінансування робіт в Національному художньому музеї України та Державному історико-архітектурному заповіднику «Хотинська фортеця».

19 червня 2021

08 червня 2021


МКІП просить збільшити фінансування сфери культури майже вдвічі

Міністерство культури та інформаційної політики подало пропозицію до міністерства фінансів щодо збільшення на наступний рік фінансування сфери культури вдвічі. Зокрема, йдеться про продовження програми "Велика реставрація".

28 травня 2021

25 травня 2021


На реставрацію трьох замків на Львівщині виділять понад 128 мільйонів

Цього року 4 з 15 відібраних за програмою «Велика реставрація» проєктів з Львівщини oтримaють фiнaнсyвaння. Першочергово грoшi видiлять нa вiднoвлeння трьoх зaмкiв – Жoвкiвськoгo, Пiдгoрeцькoгo тa Oлeськoгo, a тaкoж кaмeрнoї сцeни тeaтрy iм. Maрiї Зaнькoвeцькoї.


У Раді пропонують фінансувати з держбюджету реставрацію пам’яток комунальної власності

Депутати з різних фракцій та груп зареєстрували у ВР законопроєкт про зміни до держбюджету на 2021 рік щодо спрямування частини коштів програми "Велике будівництво" на ремонтно-реставраційні роботи на пам’ятках культурної спадщини комунальної власності.

21 травня 2021


МКІП оголосило перелік проєктів, які реалізують в межах “Великої реставрації” 2021 року

Міністерство культури та інформаційної політики опублікувало перелік проєктів з реставрації, консервації, ремонту пам’яток культурної спадщини, зокрема замків, інших фортифікаційних, оборонних, палацово-паркових комплексів, які реалізують цьогоріч в межах програми “Велика реставрація”.

20 травня 2021


До участі у «Великій реставрації» відібрали 12 пам’яток Львівщини

Із 40 запропонованих від Львівщини проєктів на конкурс реставрації об’єктів культурної спадщини, які вже цьогоріч почнуть відновлювати у межах президентської програми "Велике будівництво", МКІП відібрало 12 пам’яток.

19 травня 2021


До проєкту «Великої реставрації» увійшли об’єкти держвласності – МКІП

До списку проєктів, визначених Експертною радою при Міністерстві культури та інформаційної політики, до програми «Велика реставрація» увійшли об’єкти державної форми власності сфери управління МКІП. 


Харківська ОДА хоче включити до «Великої реставрації» музей Сковороди і Шарівський палац

Національний літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди, Шарівський палацово-парковий комплекс «Садиба» та ще кілька знакових для Харківщини культурно-історичних об’єктів не потрапили до переліку «Великої реставрації», оскільки перебувають у комунальній власності.

18 травня 2021

14 травня 2021

10 травня 2021

28 квітня 2021

23 квітня 2021

21 квітня 2021


На Миколаївщині просять включити до «Великої реставрації» 200-річну астрономічну обсерваторію

Миколаївська облдержадміністрація наполягає на включенні Миколаївської астрономічної обсерваторії, якій виповнюється 200 років, до проєкту програми Президента «Велика реставрація».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-