Путін не змінить свої плани, доки Україна не стане членом ЄС і НАТО - Яценюк

Путін не змінить свої плани, доки Україна не стане членом ЄС і НАТО - Яценюк

Укрінформ
Путін не змінить свої плани та намагатиметься кинути виклик Заходу, доки Україна не стане членом Євросоюзу і НАТО.

Про це наголосив прем'єр-міністр України 2014-2016 років, голова Київського Безпекового Форуму Арсеній Яценюк під час онлайн-дискусії 7 грудня, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу Open Ukraine Foundation.

«Путін - не той, хто буде малювати червоні лінії. Західний світ і Україна будуть встановлювати червоні лінії для Путіна: жодної ескалації, жодної подальшої агресії проти України. Залиште Україну в спокої і поверніть Донецьк, Луганськ і Крим», - підкреслив Яценюк.

Він наголосив, що президент США Джозеф Байден «зробив чудову роботу в плані консолідації спільної позиції усіх наших західних союзників». 

Яценюк підкреслив, що Путін намагається кинути виклик Заходу і випробувати президентство Байдена, алже «Путін намагається відновити Радянський Союз і захопити всю Україну», а тому надзвичайно важливо зараз «не посилати Путіну жодних змішаних сигналів».

«Будь-яка неоднозначність дає можливість Путіну розігрувати гру з нашими західними партнерами і намагатися розділити ЄС та США. Тож жодних розбіжностей між нашими позиціями -  України, Європейського Союзу і Сполучених Штатів», - підкреслив він.

«Путін розуміє тільки мову сили. Наша сила – в нашій єдності та в непохитній підтримці територіальної цілісності України. Наша сила - в рішенні наших західних партнерів надавати нам оборонну зброю. Наша сила в тому, щоб викласти Путіну чіткий план дій і показати, що станеться, якщо Путін буде і надалі нарощувати ескалацію і намагатися захопити Україну... Ми маємо показати нашу непохитну єдність і стійкість», - переконаний Яценюк.

Нагадаємо: нинішня онлайн-дискусія Київського Безпекового Форуму та Атлантичної Ради (Вашингтон) присвячена підсумкам телефонної розмови Президента Сполучених Штатів Джозефа Байдена з Владіміром Путіним.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-