І майно, і кадри: Резніков анонсував інвентаризацію всього оборонного сектору

І майно, і кадри: Резніков анонсував інвентаризацію всього оборонного сектору

Укрінформ
У Міністерстві оборони планується запровадити електронну систему управління ресурсами та процесами, а також протягом 2022 року провести інвентаризацію всього оборонного сектору.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков у доповіді під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

«Пріоритетом є комплексна цифрова трансформація сектору оборони. Йдеться про запровадження в Міноборони систем ERP для управління ресурсами і бізнес-процесами міністерства. Протягом року ми плануємо запустити процес тотальної інвентаризації всього оборонного сектору. Це стосується і майна, і кадрів, і інших ресурсів. Керувати однією з найбільших воєнних організацій у Європі без відповідних даних – це нонсенс», - наголосив Резніков.

Крім того, міністр повідомив, що в Збройних Силах планується максимально оперативно розгорнути автоматизовані системи управління стратегічного, тактичного, галузевого рівнів, і з цього питання є повний консенсус із головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 3 листопада звільнила Андрія Тарана з посади міністра оборони. Того ж дня Президент Володимир Зеленський вніс до парламенту подання про призначення Резнікова на цю посаду.

4 листопада парламент призначив Резнікова на посаду міністра оборони.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-