Депутати планують затвердити держбюджет-2022 у другому читанні цього четверга

Депутати планують затвердити держбюджет-2022 у другому читанні цього четверга

Відео
Укрінформ
Народні депутати фракції "Слуги народу" планують проголосувати за державний бюджет на 2022 рік цього четверга, 2 грудня.

Про це у програмі "Украина на самом деле" телеканалу "Дом" повідомила народна депутатка України Олена Мошенець.

Вона зазначила, що питання бюджету було першим на порядку денному сьогоднішнього засідання парламентської фракції "Слуга народу".

"На фракції був присутній міністр фінансів пан Марченко. І ключові питання стосуються саме бюджету на 2022 рік. За нашими оптимістичними прогнозами, ми плануємо затвердити бюджет у другому читанні, проголосувати цього четверга. Якщо цього не трапиться, тоді кілька наступних тижнів ми будемо присвячувати саме бюджетному процесу, бо ми не можемо допустити ситуації, що 2022 рік розпочнеться без бюджету", — розповіла Мошенець.

Читайте також: Стефанчук не бачить передумов для «бюджетної ночі»

На засіданні фракції також обговорили питання щодо виділення коштів на різні галузі. Наприклад, на утримання судових апаратів.

"Це не такі високі зарплати, у порівнянні з багатотисячними зарплатами суддів, про які ми звикли чути. Це якраз зарплати адміністративного персоналу, який, зокрема, обслуговує судові справи. І ось колеги з профільного комітету дуже відстоювали цих фахівців і просили переглянути зарплати у цьому напрямі", — уточнила нардепка.

Читайте також: Стефанчук квапить комітет із розглядом проєкту держбюджету-2022

Також розглянули фінансування та рівень заробітних плат в освітній та медичній системах.

"Це ключові напрями, за якими ми обіцяли підвищення зарплат. І ми рухаємося у напрямку підвищення цих зарплат. Нагадаю, що для лікарів на 2022 рік планується зарплата понад 20 тис. грн, для середнього медперсоналу — понад 13 тис. грн. Це дуже суттєве підвищення, враховуючи, що сьогодні лікар вищої категорії може отримувати близько 6-7 тис. грн", — зазначила Мошенець.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-