На фракції «Слуга народу» планують обговорити проєкт держбюджету на 2022 рік

На фракції «Слуга народу» планують обговорити проєкт держбюджету на 2022 рік

Укрінформ
Народні депутати із фракції «Слуга народу» у Верховній Раді на засіданні політичної сили у понеділок, 29 листопада, обговорять проєкт закону «Про Державний бюджет України на 2022 рік» (№6000) та його основні зміни до другого читання.

Про це в коментарі Укрінформу повідомила заступниця голови фракції, народний депутат Євгенія Кравчук.

«У нас фракція традиційно напередодні пленарного тижня. Основне питання – це бюджет на 2022 рік, зміни до відповідного проєкту. На днях ми чекаємо, що його зареєструє уряд», – розповіла парламентарій.

Вона також поінформувала, що міністр фінансів Сергій Марченко виступить на загальному засіданні фракції та на засіданні малої фракції (керівництво та очільники парламентських комітетів), де розповість про зміни до другого читання законопроєкту.

Окрім цього, за словами Кравчук, народні депутати обгорять фінальну редакцію законопроєкту №5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень». Народний депутат зазначила, що проєкт порядку денного пленарного тижня, який триватиме упродовж 30 листопада — 3 грудня, передбачає розгляд відповідної законодавчої ініціативи в другому читанні у вівторок, 30 листопада.

«Питання №5600 і питання бюджету на наступний рік надзвичайно пов’язані, коли ухвалено №5600, очевидно, що запланованих надходжень до бюджету буде більше, відповідно можна буде збільшити фінансування найбільш пріоритетних програм», - підкреслила Кравчук.

Засідання парламентської фракції «Слуга народу» відбудеться 29 листопада о 19:00 в офісі політичної сили в конгресно-виставковому центрі «Парковий».

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 2 листопада 2021 року ухвалила в першому читанні законопроєкт «Про Державний бюджет України на 2022 рік» (№6000).

Водночас законопроєкт «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (№5600) в першому читанні було ухвалено 1 липня 2021 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-