У рейтингу партій «Євросолідарність» наздогнала «Слугу народу»

У рейтингу партій «Євросолідарність» наздогнала «Слугу народу»

Опитування
Укрінформ
Партії «Європейська солідарність», «Слуга народу», «Батьківщина» та «Опозиційна платформа - За життя» потрапили б до Верховної Ради, якби вибори відбувалися наступної неділі.

Як передає Укрінформ, про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Так, якби у виборах до Верховної Ради України брали участь зазначені партії, то «Європейську солідарність» підтримали б 13,9% серед усіх респондентів і 15,7% серед тих, хто визначився з вибором. За «Слугу народу» проголосували б, відповідно, 13,7% і 15.5%. «Батьківщина» отримала б 12% і 13,6% голосів, «ОПЗЖ» - 11,5% і 13%.

Далі йдуть «Сила і честь» (7,6% і 8,6%), «Наші» (5% і 5,7%), РПЛ (4,9% і 5,6%), «Українська стратегія Гройсмана» (4,9% і 5,6%). Партія «Свобода» має 3,9% і 4,4%.

Читайте також: Кого українці хочуть бачити Президентом – опитування КМІС

Опитування проводилось 15-18 жовтня методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assistedtelephoneinterviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.

В ньому взяли участь 1200 респондентів, що проживають у всіх регіонах України (крім АР Крим), віком 18 років і старше.

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки не перевищує 3,2% для близьких до 50% показників, 2,7% для показників, близьких до 25%, 2,1% для близьких до 12% показників та 1,4% для показників, близьких до 5%.

Фото: facebook.com/kondratiukolena

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-