Комітет Ради сьогодні планує розглянути всі поправки до законопроєкту про олігархів — депутатка

Комітет Ради сьогодні планує розглянути всі поправки до законопроєкту про олігархів — депутатка

Укрінформ
Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки має намір розглянути всі поправки до другого читання законопроєкту про олігархів на засіданні 17 вересня.

Про це голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, народний депутат від парламентської фракції «Слуга народу» Ірина Верещук повідомила в коментарі Укрінформу.

Відповідаючи на запитання, чи планують члени комітету сьогодні закінчити розгляд усіх поправок до законопроєкту №5599, Верещук сказала: «Так».

Вона додала, що після закінчення засідання поінформує, яке рішення Комітет ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки ухвалив щодо відповідного проєкту закону.

Усього до другого читання законодавчої ініціативи подано понад 1270 поправок.

Читайте також: Венеційська комісія дасть оцінку законопроєкту про олігархів

Як повідомляв Укрінформ, 1 липня 2021 року Верховна Рада на позачерговому засіданні ухвалила в першому читанні президентський законопроєкт №5599 «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)». Документ передбачає внесення змін до деяких законів з метою створення Реєстру осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів), визначає порядок і наслідки включення осіб до Реєстру, запроваджує декларування службовцями контактів з особами, включеними до зазначеного Реєстру.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у листі закликала Голову ВР Дмитра Разумкова направити законопроєкт №5599 до Венеційської комісії через те, що, на її думку, він може суперечити нормам Конституції. Окрім цього, до спікера звернулися чотири опозиційні депутатські фракції з аналогічною пропозицією.

Разумков 10 вересня направив законопроєкт на експертизу до Європейської комісії «За демократію через право» (Венеційська комісія). Водночас спікер зауважив, що Регламент Верховної Ради не забороняє народним депутатам розглядати законопроєкт, направлений до Венеційської комісії, без її висновків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-