НАЗК перевіряє декларації Тищенка, Беленюка та ще 47 депутатів

НАЗК перевіряє декларації Тищенка, Беленюка та ще 47 депутатів

Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало перевірку 68 декларацій публічних службовців, зокрема 49 народних депутатів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє НАЗК.

Усього з початку 2021 року НАЗК узяло в перевірку вже 1087 декларацій публічних службовців.

За посадою (порядком черговості) НАЗК узяло в перевірку декларації 49 народних депутатів. Серед них - Олена Кондратюк, Микола Тищенко, Володимир В’ятрович, Гео Лерос, Ірина Верещук, Олександр Качура, Валентин Наливайченко, Жан Беленюк.

За результатами аналізу ризиків у деклараціях цифровими інструментами фахівці НАЗК розпочали перевірку стосовно 11 осіб. Серед них - суддя Одеського окружного адміністративного суду Катерина Танцюра, голова наглядової ради ПрАТ «Укргідроенерго» Валентин Гвоздій та інші.

Читайте також: НАЗК запрошує для надання пояснень заступника міністра освіти та представників партій

На підставі повідомлень про можливе недостовірне декларування від громадян, журналістів та правоохоронців НАЗК узяло в перевірку декларації 7 осіб. Зокрема заступника голови Лубенської районної ради Полтавської області Олександра Циганенка, депутата Обухівської міської ради Київської області Віктора Малишева та інших.

На проведення повної перевірки декларацій передбачено до 120 календарних днів. За наявності підстав перевірку може бути продовжено, але не більш ніж на 60 календарних днів.

Як повідомляв Укрінформ, 17 серпня НАЗК направило до суду 27 адмінпротоколів стосовно посадовців.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-