Румунія на рівні ЄС і НАТО порушує питання щодо припинення конфлікту на сході України – глава МЗС

Румунія на рівні ЄС і НАТО порушує питання щодо припинення конфлікту на сході України – глава МЗС

Укрінформ
Румунія порушує питання пошуку шляхів припинення збройного конфлікту на сході України і на європейському, і на євроатлантичному рівні.

Про це заявив міністр закордонних справ Румунії Богдан Ауреску на 4-ій Міжнародній конференції з питань реформ в Україні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Ауреску зазначив, що безпека і мир є обов’язковими умовами забезпечення сталого розвитку України. У цьому контексі він укотре висловив підтримку Румунією територіальної цілісності та суверенітету України та засудження спроби анексії Криму.

«Я хочу підкреслити важливість тривалого конфлікту на сході України та його вплив на процвітання та добробут населення. Румунія вважає дуже важливим обговорення шляхів припинення цього конфлікту. Ми порушуємо це питання і в Європі, і на євроатлантичному рівні», - сказав глава МЗС.

Він поінформував, що під час візиту генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга наприкінці травня до Ліссабона для зустрічей, присвячених підготовці червневого саміту Альянсу, обговорювалися конкретні інструменти, які ЄС може використовувати для припинення конфліктів у країнах Східного партнерства.

Читайте також: Представники НАТО ознайомилися зі структурою Сухопутних військ ЗСУ

Ауреску також наголосив, що Румунія підтримала євроатлантичні прагнення України на нещодавньому саміті НАТО і продовжує підтримувати повну інтеграцію України з ЄС після проведення необхідних економічних реформ.

Як повідомлялося, 7 липня у Президентському палаці у Вільнюсі (Литва) розпочалася 4-та Міжнародна конференція з питань реформ в Україні, що триватиме два дні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-