Разумков запевнив, що залишається в команді Зеленського

Разумков запевнив, що залишається в команді Зеленського

Укрінформ
Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що залишається в команді Президента України Володимира Зеленського і продовжує виконувати зобов’язання, які брав на себе під час виборчої кампанії.

Про це він сказав під час пресконференції на тему: «Парламентаризм. Конституція. Незалежність», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я працюю на своєму напрямку, я є членом команди, я сподіваюся, що я ефективно виконую всі ті функції, всі ті зобов’язання, які я на себе брав під час ще виборчої кампанії, коли спілкувався з багатьма із вас», - сказав Разумков, відповідаючи на запитання, чи не думав він покинути команду Президента Володимира Зеленського і чи асоціює себе з цією командою.

Він додав, що продовжує працювати і вважає себе членом команди Зеленського.

«Я продовжую працювати, я вважаю себе членом команди. Я вже відповідав на питання, як вона будувалася, ті принципи, з якими ми всі сьогодні сюди прийшли. І ті обіцянки, які ми давали. Мені здається, що своїм я не зрадив, тому точно в команді залишаюся», - підкреслив Разумков.

Також Разумков наголосив, що Верховна Рада відкрита для всіх журналістів.

«Якщо ми говоримо з вами про журналістів, давайте повернемося до Верховної ради України. Верховна рада відкрита для всіх. Всі журналісти є тут. Мені може щось подобатися в тому, що виходить у виданнях або в новинах, може щось не подобатися, але це моя внутрішня справа і проблема. І це може відбуватися лише зі мною, як з Дмитром Разумковим, як з головою Верховної Ради такого ніколи не буде, тому що це посада. І на посаді я повинен бути рівновіддалений по відношенню до всіх», - пояснив голова парламенту.

Читайте також: Разумков запевняє, що не створює жодних політичних проєктів

Окрім того, голова ВР наголосив, що «право свободи слова воно є таким серйозним надбанням для України і його втратити ми точно не можемо».

«І відстоювати права всіх журналістів ми будемо. Я це робив, я роблю, я буду робити і я впевнений, що дуже багато народних депутатів, які є сьогодні в стінах Верховної Ради, будуть робити так само», - зазначив Разумков.

Як повідомлялося, Дмитро Разумков є членом політичної партії «Слуга народу», 29 серпня 2019 року обраний головою Верховної Ради України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-