Єврокомісія схвалила оновлений проєкт угоди з Україною про спільний авіапростір

Єврокомісія схвалила оновлений проєкт угоди з Україною про спільний авіапростір

Укрінформ
Європейська комісія у четвер, 8 квітня, схвалила оновлений проєкт Угоди з Україною про спільний авіаційний простір, що відкриває шлях до ухвалення цього документу на рівні Ради ЄС.

Як повідомляє Укрінформ, про це повідомило Представництво України при ЄС у Фейсбуці.

«Сьогодні Єврокомісія схвалила оновлений проєкт рішення Ради про підписання Угоди між Україною, ЄС і його державами-членами про Спільний авіаційний простір (САП). Наступний крок – внесення проєкту на розгляд Ради ЄС та його остаточне схвалення», - йдеться у повідомленні.

Українське дипломатичне представництво зазначає, що укладення цієї угоди сприятиме створенню спільного авіаційного простору між Україною та ЄС на основі високих стандартів ЄС у сфері безпеки польотів, управління повітряним рухом та захисту прав споживачів.

Очікується, що завдяки угоді збільшиться кількість рейсів, розшириться географія, відкриються нові можливості для громадян та бізнесу. Спільний авіаційний простір Україна-ЄС створить умови для нових комерційних можливостей авіаліній України і держав-членів ЄС, а також сприятиме залученню інвестицій в авіаційну сферу України.

Читайте також: Шмигаль розраховує, що перегляд Угоди про асоціацію Україна-ЄС завершиться цьогоріч

Як повідомлялося, підписання Угоди між ЄС і Україною про спільний авіаційний простір мало відбутися ще у 2014 році, але переносилося у зв’язку із суперечностями між державами в межах самого ЄС щодо статусу Гібралтару. Ситуація змінилася після остаточного виходу Великої Британії із складу Європейського Союзу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-