Уруський провів зустріч із військовими аташе іноземних держав

Уруський провів зустріч із військовими аташе іноземних держав

Укрінформ
Віцепрем'єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський зустрівся з військовими аташе іноземних держав.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості.

“10 березня віцепрем'єр-міністр України – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський зустрівся з членами Київської асоціації військових аташе (КАВА), яка об’єднує апарати військових аташе, акредитованих в Україні”, - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Для повної імплементації закону «Про оборонні закупівлі» треба ще дві постанови - Уруський

У зустрічі з керівництвом Мінстратегпрому взяли участь військові аташе з 31 держави світу.

Глава Мінстратегпрому розповів про основні функції та завдання міністерства, результати проведеної роботи та пріоритетні напрями діяльності у сфері національної безпеки й оборони.

«Військово-технічна співпраця з іноземними партнерами є в пріоритеті Мінстратегпрому, і ми відкриті до її поглиблення на взаємовигідній основі. Міністерством вже організовано та проведено двосторонні зустрічі з представниками дипломатичних установ та інших державних структур з понад 20 держав. З окремими з них налагоджено предметний діалог, результатом якого є підписані двосторонні міжнародні документи», – поінформував Уруський.

Під час зустрічі віцепрем'єр-міністр також відповів на запитання військових аташе щодо діяльності Мінстратегпрому. Уруський повідомив, що вже у березні 2021 року в Міністерстві розраховують закрити процес імплементації Закону України «Про оборонні закупівлі».

«Державне оборонне замовлення поточного року має виконуватися за новим законодавством, яке відповідає міжнародним нормам», – наголосив посадовець.

Читайте також: Штат Мінстратегпрому укомплектований більш ніж на 30% - Уруський

Захід відбувся за підтримки Департаменту міжнародного оборонного співробітництва Міністерства оборони на майданчику Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України.

Як повідомляв Укрінформ, віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський провів онлайн-розмову з Тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін, під час якої були обговорені питання військово-технічної та промислової співпраці між США та Україною.

Фото: mspu.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-