Аваков зустрівся з новопризначеним послом Італії - про що говорили

Аваков зустрівся з новопризначеним послом Італії - про що говорили

Фото
Укрінформ
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на зустрічі з новопризначеним послом Італійської Республіки в Україні П'єром Франческо Дзадзо обговорив кроки з активізації торговельно-економічної та інвестиційної співпраці.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба МВС.

«Сторони обговорили результати 9-го засідання Українсько-Італійської Ради з економічного, промислового та фінансового співробітництва, де співголовують міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та міністр закордонних справ і міжнародного співробітництва Італійської Республіки Луіджі Ді Майо. Окрім того, було розглянуто подальші кроки з активізації торговельно-економічної та інвестиційної співпраці», - йдеться у повідомленні.

За словами італійського дипломата, будучи одним із провідних торговельно-економічних партнерів України з поміж інших держав-членів ЄС, Італія могла б відігравати активнішу роль у реалізації важливих інвестиційних проектів з метою тіснішої економічної інтеграції нашої держави з Євросоюзом.

На зустрічі також йшлося про підписання найближчим часом оновленої Міжурядової угоди про сприяння та взаємний захист інвестицій.

За інформацією МВС, сторони також позитивно оцінили нещодавнє підписання меморандуму про взаєморозуміння між Укрзалізницею та АТ «Ferrovie Dello Stato Italiane S.P.A.» — держкомпанією Італії, що працює в галузі інфраструктури та послуг залізничної мережі.

Уточнюється, що співпраця обох компаній покликана розглянути технічні та інноваційні рішення для вітчизняного залізничного транспорту, зокрема, проєкту реалізації швидкісних ліній.

Аваков зі свого боку поінформував Дзадзо про намір нашої країни суттєво посилити взаємодію з італійською стороною у боротьбі зі злочинністю, чому сприятиме підписання проєкту міжурядової угоди про поліцейське співробітництво, яка перебуває на фінальній стадії опрацювання.

Читайте також: Аваков - про електроенергію із РФ: Краще будемо годувати своїх олігархів, ніж російських

«Окрім того, Україна та Італія констатують успішне виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Італійської Республіки про взаємне визнання та обмін посвідчень водія від 19 листопада 2015 року та мають намір пролонгувати її дію на наступні 5 років», - поінформували у МВС.

Окремо очільник МВС побажав Послу Італії в Україну успішної каденції в нашій державі та активної діяльності посольству з урахуванням головування Італії у «Групі двадцяти», яке розпочалося з 1 грудня минулого року.

Як повідомлялося, новопризначений посол Італійської Республіки в Україні П’єр Франческо Дзадзо вручив копії вірчих грамот у МЗС України.

Фото: МВС

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-