Абсурдність поведінки Росії в ТКГ вийшла на найвищий рівень за всі роки конфлікту – Кулеба

Абсурдність поведінки Росії в ТКГ вийшла на найвищий рівень за всі роки конфлікту – Кулеба

Укрінформ
Росія займала деструктивну позицію протягом усіх семи років роботи Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, але зараз абсурдність її поведінки досягла топ-рівня.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час онлайн-брифінгу в п’ятницю, 5 березня, коментуючи ідею зміни місця проведення засідань ТКГ і залучення до цих перемовин США.

На переконання Кулеби, у Тристоронній контактній групі зараз потрібно говорити про те, щоб там в принципі відбувалися ефективні переговори.

У цьому контексті він акцентував, що через позицію Росії ТКГ дедалі більше нагадує театр абсурду, де Росія та запрошені представники так званих «ДНР/ЛНР» просто водять ситуацію по колу і вдаються до якихось абсурдних аргументів, дискусій, аби лише затягувати процес і не ухвалити жодних рішень.

Читайте також: Україна в ОБСЄ: Ескалація на Донбасі почалася після погроз представника РФ

«Тому не місце проведення ТКГ є проблемою, проблемою є те, що попри всі зусилля України і нашої делегації в ТКГ ми бачимо з того боку суцільний деструктив, називання білого чорним, і намагання перекладати відповідальність за все на Україну. Це не є чимось новим, чого ми не знали, але за останні сім років конфлікту зараз це вже просто вийшло на якийсь топ-рівень, і це та проблема, яку потрібно насамперед вирішувати», - наголосив Кулеба.

Читайте також: Україна залишиться прихильником угод Нормандського формату – Кравчук

Коментуючи можливість залучення США до ТКГ, очільник МЗС нагадав, що вона складається з трьох учасників – це Росія і Україна як сторони конфлікту і ОБСЄ як посередник, тому питання про долучення США саме до ТКГ не стоїть.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-