Україна та Австрія підписали угоди про підтримку онкохворих дітей та співпрацю регіонів

Україна та Австрія підписали угоди про підтримку онкохворих дітей та співпрацю регіонів

Фото
Укрінформ
Україна та Австрія підписали низку двосторонніх документів щодо підтримки дітей з онкозахворюваннями і їхніх сімей та про співпрацю між Київщиною і Федеральною землею Нижня Австрія.

Церемонія підписання відбувалася у присутності Президента Володимира Зеленського та Федерального президента Австрії Александера Ван дер Беллена у Відні, повідомяє Укрінформ з посиланням на пресслужбу глави Української держави.

Зазначається, зокрема, що міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов і виконавчий директор організації охорони навколишнього середовища GLOBAL 2000 Агнес Заунер підписали Угоду про співпрацю в галузі підтримки дітей та сімей у Харківській області між Харківською обласною державною адміністрацією та Австрійською природоохоронною організацією GLOBAL 2000, яка реалізує гуманітарний проєкт «Діти Чорнобиля».

Крім того, голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай і Агнес Заунер підписали Угоду про співпрацю в галузі підтримки дітей та сімей у Луганській області між Луганською обласною військово-цивільною адміністрацією та Австрійською природоохоронною організацією GLOBAL 2000.

Читайте також: У Відні проходить зустріч Зеленського і Курца

В Офісі Президента розповіли, що обидві угоди передбачають продовження та зміцнення співпраці для забезпечення сучасної та доступної медичної допомоги дітям, хворим на рак, організацію реабілітаційних заходів, підвищення кваліфікації медичного персоналу, впровадження сучасних методів супроводу дітей під час лікування, підтримку сімей у складних життєвих ситуаціях та поліпшення якості життя дітей.

«Хочу щиро подякувати за реалізацію важливих гуманітарних ініціатив. Зокрема за проєкт «Діти Чорнобиля», який уже понад чверть століття реалізує неурядова австрійська екологічна організація GLOBAL 2000. За цей час майже три тисячі українських дітей, хворих на лейкемію, побували в Австрії на реабілітації, і багато дитячих життів вдалося врятувати. Ця допомога є для нас безцінною», – сказав Президент України.

Також була підписана угода про співробітництво між Київською областю та Федеральною землею Нижня Австрія щодо поглиблення дружніх відносин. Документ підписали голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін та глава Земельного уряду Федеральної землі Нижня Австрія Йоханна Мікль-Ляйтнер.

За даними ОП, цей рамковий документ декларує прагнення сторін зміцнювати досягнення в економічній, науковій, технічній та культурній сферах. Документ передбачає співпрацю у сферах культури, науки, інформаційних технологій та діджиталізації. Також до сфери інтересів належить питання туризму, молодіжний обмін і транскордонне співробітництво.

«Загалом наші плани щодо партнерства – великі та амбітні, але спільними зусиллями наших держав ми точно втілимо всі домовленості в життя», – підкреслив Зеленський.

Як повідомляв Укрінформ, 15-16 вересня Президент Володимир Зеленський з дружиною перебувають з офіційним візитом в Австрії.

фото: Офіс Президента

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-