Наразі немає жодних підстав для розпуску Ради – Разумков

Наразі немає жодних підстав для розпуску Ради – Разумков

Укрінформ
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков прокоментував чутки, що Президент може розпустити парламент, і дострокові вибори до ВР відбудуться разом із місцевими 25 жовтня.

Про це спікер сказав в ефірі програми "Подробиці тижня" на телеканалі "Інтер" у п'ятницю ввечері, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Припущення можуть бути різними, але я намагаюся діяти за принципом: "Якщо не знаєш, як робити, - роби за законом". Хотів би нагадати всім своїм колишнім колегам, тому що нещодавно в минулому я також був експертом, політичним аналітиком, - виключно визначені підстави дострокового припинення повноважень Верховної Ради України. Станом на сьогодні жодна з них не є підставою для того, щоб достроково припинити повноваження Верховної Ради України ІХ скликання", - сказав Разумков.

Читайте також: Разумков вважає зниження рівня довіри до партії "Слуга народу" закономірним явищем

Голова ВР нагадав, що парламент має імунітет на рік після дострокових виборів, які відбулися влітку минулого року.

"Цей час також не вийшов. І я впевнений, що і в подальшому Верховна Рада буде демонструвати свою роботу, і підстав, передбачених Конституцією, для дострокового припинення повноважень Верховної Ради у Президента не буде. Я впевнений, що всі повинні діяти в межах свої повноважень та основного закону нашої держави", - зазначив Дмитро Разумков.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-