Вакарчук складає повноваження народного депутата

Вакарчук складає повноваження народного депутата

Відео
Укрінформ
Народний депутат Святослав Вакарчук написав заяву про складання депутатських повноважень.

Про це він сказав журналістам 11 червня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я вже сказав, що вважаю свою місію частково виконаною: я вважаю, що ми привели до парламенту фракцію, яка тільки починає своє життя... Підсумовуючи цю частину свого персонального виконаного завдання, хочу сказати, що сьогодні зареєстрував заяву про складання повноважень народного депутата України. Вона зареєстрована, і сподіваюся, що найближчим часом отримає свій належний розгляд" - сказав Вакарчук.

Він зауважив, що це рішення не означає припинення ним політичної діяльності або участі у партії "Голос".

Водночас на запитання журналістів, чи не планує він балотуватися на посаду міського голови Києва чи Львова, Вакарчук відповів: "Найголовніша риса будь-якого політика, незалежно, чи це старий політик чи новий, - це зробити так, щоб інтерес до його політичної сили збільшився. Все, що я буду робити, буде направлене на це".

Читайте також: Вакарчук вважає законопроєкт про референдум "небезпечною грою з вогнем"

Як повідомлялося, вперше Святослав Вакарчук взяв участь у позачергових виборах до Верховної Ради України 30 вересня 2007 року: він був 15-им номером у списку пропрезидентського блоку "Наша Україна — Народна самооборона". Тоді він був обраний народним депутатом у багатомандатному загальнодержавному окрузі. 23 листопада 2007 року набув депутатських повноважень. Однак уже 11 вересня 2008 року добровільно склав депутатські повноваження. 16 грудня 2008 року Верховна Рада ухвалила постанову про дострокове припинення його повноважень.

16 травня 2019 року Вакарчук презентував свою політичну партію "Голос", він очолив партійний список. На парламентських виборах 2019 року "Голос" отримав 5,82% голосів і, відповідно, 17 депутатів за списками, ще троє депутатів від партії перемогли на одномандатних округах.

29 серпня 2019 року у парламенті була створена фракція "Голос", її лідером став Сергій Рахманін.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-