Тейлор завершує роботу у Києві: Я оптимістично налаштований щодо України

Тейлор завершує роботу у Києві: Я оптимістично налаштований щодо України

Відео
Укрінформ
Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор завершує свою роботу у Києві та передає повноваження. Він запевняє, що дуже оптимістично налаштований щодо майбутнього України.

Про це йдеться у відео, записаному дипломатом і оприлюдненому посольством США у Twitter.

“Коли я приїхав в Україну у червні, я знав, що моє перебування обмежене в часі. І цей час мого перебування в Україні, починаючи від червня, був чудовим, надзвичайним!” - підкреслив Тейлор.

Він нагадав, що було обрано нову Верховну Раду, сформовано Вищий антикорупційний суд — і з’явилися можливості для просування багатьох реформ, які були у підвішеному стані впродовж багатьох років. Відбувся прогрес у питанні миру на Донбасі - телефонні розмови між президентами Зеленським і Путіним, обмін полоненими.

“Час мого перебування тут був надзвичайним! І попереду теж будуть гарні часи!” - наголосив Тейлор.

Він також нагадав, що високопосадовці з Вашингтона відвідали і продовжують відвідувати Україну.

“США демонструють підтримку України. Один з останніх проявів такої підтримки — запровадження санкцій проти “Північного потоку — 2”... Я дуже оптимістично налаштований щодо України. Я дуже радий, що моя заступниця — заступниця голови Місії США в Україні Крістіна Квін замінить мене на цій посаді. Це дуже гарна нагода для неї та для України будувати наші відносини”, - зазначив дипломат.

Тейлор у 2006 - 2009 роках був послом США в Україні. Влітку 2019-го його попросили повернутися на представницьку посаду до України після відставки посла США в Україні Марі Йованович.

Читайте також: Тимчасовим повіреним США в Україні замість Тейлора може стати Крістіна Квін

Крістіна Квін за освітою політолог, магістр зі стратегічних досліджень Військового коледжу армії США. З 2013 року по квітень 2019-го працювала в. о. заступника голови місії у посольстві США в Парижі, ще раніше працювала в Таїланді та Британії, у Москві та Брюсселі. Квін вже була повіреною у справах США в Україні – після звільнення посла США в Україні Марі Йованович. Квін прибула до Києва 28 травня та працювала головою місії до призначення Тейлора у червні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-