Тейлор

05 грудня 2019

19 листопада 2019

13 листопада 2019

Трампа більше хвилювало розслідування проти Байдена, ніж підтримка України – Тейлор

Тимчасовий повірений у справах США в Україні посол Вільям Тейлор заявив, що президента Дональда Трампа більше хвилювало розслідування проти Байденів в Україні, ніж питання підтримки Києва.

На слуханнях з імпічменту Тейлор пояснив, чому безглуздо зупиняти допомогу Україні

Оборонна підтримка Сполученими Штатами України, яка захищає демократичні цінності від агресії РФ, є також національним інтересом США, тому рішення Трампа зупинити її задля політичної вигоди на виборах було безглуздим.

07 листопада 2019

Військову допомогу Україні гальмувала ідея Трампа купити Гренландію - Тейлор

Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор заявив, що питання розморожування військової допомоги Україні загальмувалося, оскільки у Білому домі були зайняті ідеєю придбання Гренландії.

30 жовтня 2019

29 жовтня 2019

Кроки України з реінтеграції Донбасу потребують міжнародної підтримки - Тейлор

Міжнародна спільнота має підтримати і санкційно, і політично іноді непопулярні, але необхідні кроки чинної влади України, спрямовані на досягнення миру і реінтеграцію населення окупованої частини Донбасу.

22 жовтня 2019

У Конгресі почалися закриті слухання керівника дипмісії США в Україні

Тимчасово повірений у справах США в Україні посол Вільям Тейлор прибув до Конгресу на слухання у межах розслідування щодо імпічменту президента США, яке розпочалося на тлі підозр адміністрації Дональда Трампа у тиску на Україну.

18 вересня 2019

13 вересня 2019

Зеленський зустрівся з Тейлором: США підтвердили стратегічне партнерство з Україною

Президент Володимир Зеленський на зустрічі з тимчасовим повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором подякував за постійну підтримку з боку Вашингтона суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-