Рада Європи висловила жаль через неучасть української делегації в сесії ПАРЄ

Рада Європи висловила жаль через неучасть української делегації в сесії ПАРЄ

Укрінформ
Генеральна секретарка РЄ Марія Пейчинович-Бурич розчарована неучастю постійної делегації Верховної Ради України в осінній сесії ПАРЄ та вважає це втраченою можливістю.
Про це хорватський політик заявила на пресконференції у середу, відповідаючи на запитання власного кореспондента Укрінформу у Страсбурзі.

«Я лише можу висловити жаль у зв'язку з тим, що українська делегація не подала свої повноваження. На мою думку, це втрата можливості бути представленою в інституції, працювати тут. Для усіх країн важливо брати участь у роботі, висловлювати, відстоювати свої позиції», - заявила генсек РЄ.

Вона наголосила, що для Ради Європи питання утвердження територіальної цілісності та суверенітету України завжди є дуже важливими, і організація та її органи продовжують неухильно проводити цю політику.

Читайте також: Рада Європи має забезпечити права людини у зонах конфлікту – генсек

Як повідомляв Укрінформ, 30 вересня – 4 жовтня у Страсбурзі проходить осіння сесія Парламентської асамблеї Ради Європи. Новоутворена у Верховній Раді України постійна делегація в ПАРЄ не подала заявки на затвердження своїх повноважень, а відтак, не бере участі в осінній сесії у відповідь на безумовне повернення російської делегації до Асамблеї.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-