Канадська опозиція хоче більше підтримки для України: обіцяють навіть зброю

Канадська опозиція хоче більше підтримки для України: обіцяють навіть зброю

Укрінформ
Опозиційна Консервативна партія Канади обіцяє збільшити підтримку України, включно із наданням летальної зброї.

Про це у Торонто заявив лідер Консервативної партії Канади Ендрю Шир, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Мій уряд поновить історичну підтримку Канадою України та допоможе Україні убезпечити свої кордони й захисти населення. Це, зокрема, включатиме розширення чинних місій із підтримки України та надання українському війську необхідного для захисту кордонів обладнання”, - сказав Шир, представляючи свою виборчу програму.

Читайте також: Американці та європейці помірялися обсягами допомоги Україні

Він також пообіцяв відновити передачу Україні супутникових зображень RADARSAT-2 та посприяти розгортанню миротворчої місії ООН на Донбасі.

Окрім цього, Шир підтримав більш рішуче застосування так званого “акту Магнітського”, який дозволяє Канаді накладати санкції на порушників прав людини по всьому світу.

Читайте також: У Канаді презентують навчальний ресурс про Голодомор в Україні

Як відомо, RADARSAT-2 - канадський супутник дистанційного зондування Землі. Угоду про обмін розвідувальними даними між оборонними відомствами України та Канади було укладено на початку 2015 року, однак, незабаром після приходу до влади прем'єр-міністр Джастін Трюдо призупинив її дію, посилаючись на нестачу коштів і проблеми з ліцензуванням. Українська сторона регулярно звертається до канадської із проханням відновити дію угоди.

Нагадаємо: чергові парламентські вибори у Канаді відбудуться 21 жовтня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-