Спроби Росії “замкнути” Україну повертають нас у темні часи - британський міністр

Спроби Росії “замкнути” Україну повертають нас у темні часи - британський міністр

Укрінформ
Україна довела, що за демократію потрібно боротися. І стала останньою лінією фронту в тривалій боротьбі Європи за свободу, безпеку та демократію.

Про це заявив міністр зі справ Європи уряду Британії Крістофер Пінчер під час виступу на 16-тій щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі», повідомляє Укрінформ.

«Спроби Росії замкнути Україну в її уявній сфері впливу повертають нас в дуже нещасливі й темні часи, які ми вважали фактом для підручників з історії. Для мене це означає, що Україна перетворилася в останню лінію фронту в тривалій боротьбі Європи за свободу, демократію та безпеку. Коли я був студентом, ця лінія фронту пролягала в Західній Німеччині і на кордонах Австрії, а сьогодні лінія фронту – це Україна», - сказав він.

Приклад України, за словами британського міністра, демонструє, що демократичні цінності потребують постійного захисту. «Україна доводить, що ми не можемо сприймати демократичні свободи як даність – ці цінності вимагають постійної пильності, щоб захищати їх від диверсій та підривів», – додав він.

Читайте також: Україна хоче об’єднати водні шляхи від Чорного до Балтійського моря

Пінчер запевнив, що уряд Британії продовжить підтримувати Україну в її боротьбі за свободу та демократичні цінності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-