Зеленський наполягає на збереженні санкцій до відновлення миру

Зеленський наполягає на збереженні санкцій до відновлення миру

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський переконаний, що єдиним шляхом завершення війни в Україні є дипломатичний, а санкції проти Росії повинні бути збережені до відновлення миру.

Про це він заявив під час виступу на 16-ій щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES), повідомляє кореспондент Укрінформ.

“Ті, хто відважно захищає Україну, повинні повернутися переможцями. Ми маємо завершити війну та повернути свої території. Але я неодноразово казав: єдиний шлях до цього — це дипломатія, її потужна і дієва зброя — це саме санкції”, - підкреслив Президент.

Зеленський запевнив, що щоразу говорить світовим партнерам про необхідність збереження санкцій, і нагадує тим, хто задумується про їх зняття, що вони втрачають гроші, а Україна — людей.

Читайте також: У Мінську тривають перемовини щодо звільнення полонених — Зеленський

“Я не втомлююся повторювати всім нашим світовим партнерам, які – дуже їм вдячний – нам допомагають, але іноді думають про зняття санкцій. Ви втрачаєте гроші? Серйозно? Вибачте, ми втрачаємо людей. У цивілізованому світі платити податки — це нормально, у тому числі задля забезпечення порядку. Санкції — це фактично ті самі жорсткі податки, необхідні для світового порядку. Якщо завгодно — це податок заради миру, і поки його не буде відновлено, санкції повинні бути збережені”, - наголосив глава держави.

Як повідомляв Укрінформ, у Мистецькому арсеналі в Києві 12 вересня розпочала роботу 16-а Щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі».

Фото: YES © 2019. Фотографи: Сергій Іллін, Олександр Індичий та Олександр Пілюгін

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-