У Нідерландах відкрили Почесне консульство України

У Нідерландах відкрили Почесне консульство України

Фото, відео
Укрінформ
У Нідерландах відбулось урочисте відкриття почесного консульства України в Нідерландах, яке діятиме в місті Ден Бош.

У церемонії відкриття взяли участь посол України в Нідерландах Всеволод Ченцов, почесний консул України в Королівстві Нідерланди Карел Бургер Дирвен, консул посольства України в Нідерландах Юрій Карпук, повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі.

"Це вперше Україна відкриває почесне консульство в Нідерландах. Звичайно, що вже близько 20 років в нас тут діє посольство, консульський підрозділ, але для того, щоб більш потужно, якісно розвивати економічні стосунки, інвестиційне співробітництво з країною і окремими регіонами потрібно розширювати присутність", - розповів посол України в Нідерландах.

Читайте також: На Днях України в Нідерландах розповіли про Україну через культуру і мистецтво

Захід проходив у стінах університету прикладних наук.

"Це університет, який спеціалізується на дисциплінах у сфері сільського господарства, харчової індустрії, що також цікаво для України. В них уже є досвід співпраці з українськими вузами, сільськогосподарськими. Ми будемо її розвивати", - наголосив посол.

Відкриття Почесного консульства України в Нідерландах / Фото: Ірина Драбок, Укрінформ

Почесний консул відповідатиме за три провінції: Північний Брабант, Лімбург та Зіланд.

"Почесне консульство Королівства Нідерландів було у Львові 100 років тому. І сто років знадобилося Україні, щоб мати почесного консула в Нідерландах. Я почуваюся дуже особливо і дуже гордим. І я сподіваюся, що зможу зблизити дві нації", - сказав почесний консул України в Королівстві Нідерланди Карел Бургер Дирвен.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-