Рада сьогодні працюватиме, поки не розгляне весь порядок денний

Рада сьогодні працюватиме, поки не розгляне весь порядок денний

Укрінформ
Верховна Рада підтримала рішення продовжити пленарне засідання у середу до вичерпання питань порядку денного.

За таке рішення проголосував 251 народний депутат, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Прошу підтримати пропозицію щодо продовження роботи після 18-ї, якщо це буде необхідно, до вичерпання питань порядку денного", - оголосив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Спікер додав, що сподівається на швидку та ефективну роботу народних депутатів і закінчення роботи до 18:00.

Як повідомлялося, порядок денний засідання у середу передбачає розгляд, зокрема, законопроєкту №1031 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів".

Депутати також мають розглянути законопроєкт, внесений Президентом - №1029 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції". До нього внесений альтернативний №1029-1 депутата від "Батьківщини" Івана Крулька.

Читайте також: Законопроєкт Зеленського про незаконне збагачення пройшов перше читання

Крім того, на засіданні у середу парламентарії мають розглянути законопроєкт №1047 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю", №1065 щодо вдосконалення правової охорони географічних назв, №1068 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про стандартизацію".

Народні депутати у середу мають намір розглянути законопроєкти №1052 "Про внесення змін до Закону України "Про будівельні норми" щодо удосконалення нормування у будівництві", №1081 щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Читайте також: Рада підтримала законопроєкт, що скасовує податок на інвестиції

Серед іншого порядок денний передбачає розгляд законопроєктів №1085 щодо захисту прав споживачів фінансових послуг, №1070 щодо вдосконалення процедури проведення фінансової реструктуризації, №1072 про внесення змін до Податкового кодексу щодо подання єдиної звітності з ЄСВ і ПДФО.

На порядку денному ВР у середу також проєкти постанов про перейменування декількох сіл.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-