У Раді відкликали законопроєкт про продаж SIM-карт лише за паспортом

У Раді відкликали законопроєкт про продаж SIM-карт лише за паспортом

Укрінформ
Автори законопроєкту «Про електронні комунікації» № 1083, який передбачає продаж SIM-карт лише за паспортом та реєстрацію IMEI-кодів телефонів, відкликали документ з апарату Верховної Ради.

Відповідна інформація оприлюднена на сторінці картки законопроєкту.

"3 вересня 2019 року. Проєкт відкликано", - зазначено в розділі щодо стану проходження документа.

Факт відкликання документа підтвердив кореспонденту Укрінформу один з авторів проєкту - депутат від фракції "Слуга народу", заступник голови Комітету з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко.

У своєму зверненні до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова Федієнко зазначив, що, за погодженням з усіма співавторами, законопроєкт буде доопрацьовуватися.

“Відкликаю законопроєкт “Про електронні комунікації”, реєстраційний номер 1083 від 29.08.2019 року з метою його доопрацювання. З іншими співавторами законопроєкту погоджено”, – йдеться у тексті звернення.

Читайте також: "Слуги народу" хочуть продажу SIM-карт лише за паспортом та реєстрацію IMEI-кодів

Як повідомляв Укрінформ, згідно з пояснювальною запискою до проєкту, метою закону автори називали необхідність встановлення засад державного управління сферою електронних комунікацій, які відповідали б вимогам часу та євроінтеграційним процесам.

Водночас, у тексті проєкту виявилися положення, які зобов'язували операторів мобільного зв’язку продавати SIM-карти лише за паспортом, з наданням абонентами своїх персональних даних. Також операторів планували зобов'язати блокувати телефони та інші пристрої, IMEI-код яких не внесено до Системи контролю кодів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-