Горковенко оскаржить указ про скасування його призначення членом Нацради

Горковенко оскаржить указ про скасування його призначення членом Нацради

Укрінформ
Призначений Президентом Петром Порошенком член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимир Горковенко оскаржуватиме в суді Указ Президента Володимира Зеленського про скасування його призначення на цю посаду.

Про це він заявив у коментарі кореспондентові Укрінформу.

"Звичайно оскаржуватиму. Бо це нічим не передбачене (таке скасування попереднього Указу - ред.). Таким чином можна і Конституцію скасувати. Є чіткий перелік, виписаний в законодавстві, коли можна скасувати: це або власна заява, або смерть. Виходить, що я помер", - сказав Горковенко.

Він також заявив, що абсолютно спокійно ставиться до цього рішення і був до нього готовий, оскільки напередодні отримував листи і дзвінки з погрозами.

"Напередодні отримував багато повідомлень різного характеру. Останнім часом було також кілька дзвінків з невідомих номерів з вимогою написати заяву на звільнення, "інакше ми тебе розберемо на запчастини". Очевидно, "розбирати на запчастини" означає ось так. Але в нас правова держава і суди ніхто не скасовував", - наголосив Горковенко.

Водночас, заступник голови Нацради Уляна Фещук, відповідаючи на запитання, як діятимуть члени Нацради на наступному засіданні регулятора, коли на роботу повернеться Юрій Артеменко, якого Президент Порошенко звільнив з посади голови Нацради, а Зеленський скасував цей Указ, сказала, що Артеменко не може прийти на роботу, оскільки "його на посаді не поновили". "Його не повернули", - сказала вона.

У свою чергу Горковенко уточнив, що Зеленський лише скасував Указ про звільнення Артеменка. "Але це не повернення на посаду", - наголосив він.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський скасував укази про звільнення Юрія Артеменка з посади члена Нацради з питань телебачення та радіомовлення, а також про призначення Володимира Горковенка членом Нацради. Відповідні документи оприлюднені у п'ятницю на офіційному сайті Президента.

Читайте також: Зеленський скасував указ про звільнення Артеменка

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення призупинила ухвалення рішень, доки не буде висновків від парламентського профільного комітету або Президента України щодо коректності кадрових рішень, зокрема призначення на посаду члена Нацради Володимира Горковенка.

4 травня цього року Президент Петро Порошенко призначив завідувача відділу Головного департаменту інформаційної політики АП Володимира Горковенка членом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення замість звільненого Юрія Артеменка.

Водночас перший заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк заявила, що вважає звільнення голови Нацради Артеменка неналежним чином оформленим, тому не відкриває засідань Нацради.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-