Тимошенко передала Президенту документи, що дозволяють знизити тарифи

Тимошенко передала Президенту документи, що дозволяють знизити тарифи

Відео
Укрінформ
Лідер партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко передала Президенту Володимиру Зеленському розроблений її командою пакет указів і законів для зниження тарифів для населення.

Про це повідомляє прес-служба політичної сили.

“План дій містить напрацьований проект указу про ведення вето, по суті, призупинення двох постанов уряду Володимира Гройсмана щодо необґрунтованого підвищення цін на газ", - йдеться у повідомленні.

Тимошенко переконана, якщо ці дві постанови зупиняються, то "автоматично" відбудеться повернення до ціни 4,5 грн за кубометр.

Читайте також: Тимошенко спростовує Богдана: Рада не зможе ухвалювати закони після розпуску

Окрім того, серед указів, які пропонує Тимошенко, призначення двох людей в НКРЕКП, яка встановлює тарифи.

“У президента є повноваження формувати НКРЕКП. Там зараз є дві вакансії, які дають право впливати главі держави на процес справедливого встановлення тарифів. І тут є проекти указу про призначення тих людей, яких Президент захоче бачити в цій системі”, – пояснила політик.

Третій документ – проект закону, який вже зареєстрований в парламенті, пройшов комітет і включений до порядку денного. Він стосується передачі газу українського видобутку для споживання бюджетної сфери та на потреби населення, як це було до 2014 року, додали у прес-службі.

Як наголосила Тимошенко, вона передає всі ці напрацювання своєї команди Президенту, де “порахована кожна цифра, щоб не завдати збитків доходам бюджету”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-