Зеленський про референдум: Він має бути не законодавчим, а інформаційним

Зеленський про референдум: Він має бути не законодавчим, а інформаційним

Фото
Укрінформ
Володимир Зеленський заявляє, що винесення питання про укладення мирних домовленостей із РФ на референдум не має законодавчої ініціативи, а є способом з’ясувати думку суспільства.
Про це він сказав під час зустрічі з громадськими активістами, волонтерами, колишніми військовими, яка відбулася в Адміністрації глави держави, повідомили у прес-службі Президента.

«Ми повинні чути кожну людину. Це не законодавчий референдум, а інформаційний: громадяни, що ви думаєте. Це нормальна розмова з людьми», - заявив Зеленський.

За його словами, він прагне відкритості в обговоренні важливих для країни питань і не хоче ухвалювати рішення за зачиненими дверима, як це робилося раніше.

За даними прес-служби, учасники зустрічі погодилися, що доцільно назвати це не референдумом, а опитуванням і діалогом з суспільством.

Зі свого боку активісти запропонували, щоб зустрічі глави держави з представниками громадськості відбувалися на постійній основі.

Читайте також: Вдови загиблих бійців вимагали під АП не допустити примирення з Росією

Як повідомляв Укрінформ, 21 травня глава Адміністрації Президента Андрій Богдан допустив можливість проведення референдуму з приводу укладення домовленостей з Росією про мир на Донбасі. За словами Богдана, Україна змушена шукати компроміс з РФ, проте питання здачі території виключене.

Навесні 2014 року Росія окупувала український Крим та розв’язала війну на Донбасі, де вже загинули 13 тисяч людей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-