Порошенко попросив послів країн G7 та ЄС не послаблювати підтримку України

Порошенко попросив послів країн G7 та ЄС не послаблювати підтримку України

Фото
Укрінформ
Президент України Петро Порошенко провів зустріч з послами країн Великої сімки та Європейського Союзу.
Він подякував за потужну підтримку України з боку Великої сімки та ЄС протягом п’яти останніх років, повідомляє сайт глави держави.

Президент закликав країни Великої сімки та ЄС посилювати підтримку України у забезпеченні реформ та у справі відновлення суверенітету і територіальної цілісності Української держави, а також продовжувати вірити в її успішне майбутнє.

Порошенко підкреслив, що питання України є об’єднавчим елементом у зовнішній політиці Великої сімки та Європейського Союзу, і повинно залишатися таким і надалі.

Особливу увагу було приділено питанню продовження санкційної політики проти Росії, а також консолідації міжнародних зусиль для звільнення українських заручників і моряків, які незаконно утримуються РФ.

Під час зустрічі було обговорено значний прогрес України на шляху реформ, що визнається міжнародними партнерами нашої держави.

Глава держави звернувся до присутніх послів з проханням продовжити підтримку України. «Я звертаюсь до вас з проханням продовжити підтримку України, особливо враховуючи ситуацію з безпекою. Продовжити підтримку нашої країни на шляху реформ. Це є надзвичайно важливим», - сказав Президент. При цьому він подякував Послам «за сильну позицію дотримання принципу «нічого про Україну без України».

Присутні посли відзначили високий рівень організації президентських виборів та його демократичний і конкурентний характер. При цьому було зазначено важливість позиції діючого Президента в цьому процесі.

«Ми згадуємо багато успішних і важливих реформ, які були зроблені за вашого лідерства. Особливо це стосується реформування банківського сектору. І як приклад я особливо хочу відзначити успішну націоналізацію «ПриватБанку», - наголосила Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки Ізабель Дюмон від імені послів Великої сімки.

Читайте також: Мінгареллі не бачить причин скасовувати безвіз ЄС з Україною

Серед інших успішних реформ вона відзначила децентралізацію, реформування судової системи, боротьбу з корупцією, запровадження верховенства права та реформи в енергетичному секторі.

У свою чергу, Глава Представництва Європейського Союзу в Україні Х'юг Мінгареллі зазначив: «Ви змінили країну за останні п’ять років. В цьому немає ніяких сумнівів. Це беззаперечний факт. Україна сьогодення немає нічого спільного з Україною 2014 року. І ми усі розуміємо ваш особистий внесок в цьому прагненні. Ви наблизили Україну до Європейського Союзу».

Фото: www.president.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-