Конституційний Суд відклав розгляд люстрації

Конституційний Суд відклав розгляд люстрації

Укрінформ
Конституційний Суд знову відклав розгляд закону "Про очищення влади".

Відповідне рішення було ухвалене під час засідання Великої палати у вівторок, повідомив Укрінформу обізнаний співрозмовник у суді.

"Питання розгляду люстрації з порядку денного зняли", - сказав він.

Як повідомлялося, 18 квітня ц.р. Конституційний Суд відклав розгляд закону "Про очищення влади". Відповідне рішення було ухвалене під час засідання Великої палати.

Закон "Про очищення влади" набув чинності у жовтні 2014 року. Документ передбачає, що особи, які займають посади, що підпадають під люстраційну перевірку, повинні не пізніше, ніж на десятий день з початку проведення перевірки в установі, подати своєму керівникові власноруч написану заяву про згоду на проведення перевірки.

Читайте також: Гройсман хоче повернути кримінальну відповідальність за незаконне збагачення

Того ж року до КСУ надійшло два подання від ВСУ та одне подання від 47 народних депутатів щодо конституційності деяких положень закону про очищення влади. Згодом суд об'єднав три подання в одне провадження.

Як повідомляв Укрінформ, неформальний куратор штабу ще кандидата в президенти Володимира Зеленського та адвокат олігарха Ігоря Коломойського Андрій Богдан таємно відвідував Конституційний Суд, де, схоже, мав зустріч із головою суду Станіславом Шевчуком. Богдан потрапляє під обмеження люстраційного закону і не може працювати на державній службі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-