Речника української місії обрали віце-головою комітету ООН з інформації

Речника української місії обрали віце-головою комітету ООН з інформації

Укрінформ
Речника Постійного представництва України при ООН Олега Ніколенка обрано віце-головою Комітету ООН з питань інформації від східноєвропейської регіональної групи. 

Український дипломат обійматиме цю посаду у 2019-2020 роках, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Нью-Йорку.

«Нині в ООН відбувається реформа сектору комунікацій. Мета – зробити їх глобальними і охопити якомога ширшу аудиторію, насамперед молодь. Посилена увага приділяється використанню сучасних інформаційних технологій та виробництву якісного контенту», - зазначив він у коментарі власкору Укрінформу.

Ніколенко додав, що хоч можна по-різному ставитися до ООН, але нині ця організація має вплив практично у всіх сферах нашого життя: від освіти та медицини до ядерних досліджень та врегулювання збройних конфліктів.

«ООН має навчитися говорити про свою діяльність мовою, зрозумілою для людей, а не лише вузькому колу фахівців», - зазначив він.

За словами речника української місії, ООН і Комітет з інформації мають звернути особливу увагу на ще один важливий напрям - боротьбу з дезінформацією та фейковими новинами.

«Із розвитком інформаційних технологій стрімко розвиваються й методи поширення неправдивої інформації. Україні з власного досвіду добре відомо, що деякі з держав є у цьому особливо активними. Міжнародна спільнота – як урядовий сектор, так і приватний – має розробити дієві механізми для протидії фейковим новинам», - зауважив український дипломат.

Читайте також: Єльченко попередив ООН про загрозу розташування ядерної зброї у Криму

Ніколенко розповів, що діалог про недобросовісні інформаційні політики вже розпочато, і це «надихає».

«Сподіваюся, що наслідком цього діалогу стануть конкретні дії. Українська делегація в ООН усіляко цьому сприятиме», - підсумував він.

Робота чергової, 41-ї сесії Комітету ООН з питань інформації, членами якого є нині 116 держав, триває з 29 квітня до 10 травня. У жовтні відбудеться презентація напрацювань комітету для Генеральної Асамблеї ООН.

Комітет є підрозділом Генеральної Асамблеї, відповідальним за формування інформаційної політики ООН.

Фото: Постійне представництво України при ООН 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-