ФСБ та Генштаб РФ мають визнати терористичними організаціями — Турчинов

ФСБ та Генштаб РФ мають визнати терористичними організаціями — Турчинов

Укрінформ
ФСБ і Головне розвідувальне управління Генштабу РФ повинні бути визнані терористичними організаціями, а Росія - державою, що розповсюджує тероризм у світі.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, повідомляється на його сайті.

«Силовими структурами нашої держави викрито створену спецслужбами держави-агресора агентурну мережу, яка несе відповідальність за серії терактів на території України, підривів та вбивств, зокрема, співробітників СБУ та ГУР МО України. Було затримано чинних співробітників спецслужб РФ, зізнання яких свідчать про цілеспрямовану організацію ФСБ та військовою розвідкою РФ терористичної діяльності на території нашої держави», - сказав Турчинов.

Відповідно до отриманих доказів, наголосив він, відповідальність за організацію терору і диверсій на території України несуть директор ФСБ РФ генерал Олександр Бортніков, начальник департаменту контррозвідувальних операцій ФСБ генерал Дмитро Мінаєв, начальник ГУ ГШ ЗС РФ віце-адмірал Ігор Костюков.

Читайте також: Моравецький заявив, що купувати газ від Путіна — це оплачувати його зброю

Секретар РНБО додав, що проти всіх осіб, причетних до організації та виконання терактів, відкрито кримінальні справи. Окрім того, зазначені особи мають бути внесені як терористи до бази Інтерпола та до санкційних списків, переконаний він.

«Аналогічні злочини спецслужб РФ було викрито і за межами нашої країни, - зокрема, використання бойових отруйних речовин на території Великої Британії тощо», - нагадав Турчинов.

За його словами, ці «злочинні діяння дають підстави визнати спецслужби РФ, зокрема, ФСБ та ГУ ГШ ЗС РФ, терористичними організаціями, а Росію - державою, що розповсюджує тероризм у світі».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-