Порушення справи проти Парубія є фейком - прес-секретар

Порушення справи проти Парубія є фейком - прес-секретар

Укрінформ
У Верховній Раді просять представників засобів масової інформації перевіряти факти й не поширювати недостовірну інформацію щодо Голови ВР Андрія Парубія.
Про це йдеться у заяві прес-секретаря Парубія Андрія Ковальова, яка є в розпорядженні Укрінформу.

“Протягом дня у ЗМІ поширилася інформація про те, що нібито суд зобов'язав Національне антикорупційне бюро розпочати кримінальну справу проти Голови Верховної Ради Андрія Парубія. Насамперед зазначу, що ця справа не має нічого спільного з Андрієм Парубієм. По-друге, не має нічого спільного з корупцією. Це звичайнісінький інформаційний фейк”, - підкреслив Ковальов.

При цьому він пояснив, що йдеться про справу, ініційовану колишнім працівником одного з підрозділів апарату Верховної Ради, який, не погоджуючись зі своїм звільненням, звернувся із заявою до НАБУ, яку Бюро відмовилося реєструвати.

“Тоді він звернувся із позовною заявою до суду, щоб змусити НАБУ зареєструвати цю заяву. Ця заява до НАБУ і позовна заява до суду жодним чином не стосується Голови Верховної Ради, оскільки він не має ніякого відношення до звільнення цього працівника. А тим більше - не пов’язана з корупцією”, - уточнив прес-секретар Парубія.

При цьому він нагадав, що відповідно до Кримінального процесуального кодексу, орган досудового розслідування, у цьому випадку НАБУ, за будь-якою заявою зобов'язаний відкрити кримінальне провадження, а вже після того встановлює, чи був сам факт вчинення злочину.

Читайте також: Парубій розповів, як працюватиме Рада після виборів

“Отже, у цьому випадку, на моє глибоке переконання, колишній працівник апарату намагається вплутати Голову Верховної Ради у судовий спір, до якого Андрій Парубій не має жодного відношення. З цією метою, очевидно, хтось порадив йому ініціювати фейкову кримінальну справу проти Парубія”, - додав Ковальов.

“Це все не більше, ніж інформаційний фейк”, - підсумував він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-