Клімкін - про запрошення на засідання СНД: Це невдалий жарт

Клімкін - про запрошення на засідання СНД: Це невдалий жарт

Укрінформ
Україна завершує перегляд угод, укладених в рамках СНД, але не бере участі в жодних заходах Співдружності, оскільки офіційно вийшла з неї.
Про це заявив журналістам у п'ятницю, 5 квітня, міністр закордонних справ України Павло Клімкін, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми офіційно вийшли з СНД і в жодній діяльності в рамках СНД не беремо участі. Єдине, що ми робимо - завершуємо перегляд усіх угод таким чином, щоб "вбити" всі угоди, які нам не потрібні, і залишити ті угоди, які важливі для українців", - сказав Клімкін.

Він уточнив, що йдеться про пенсійне забезпечення та визнання дипломів.

Читайте також: Не заявами єдиними: Клімкін натякнув на "секретні" моменти у пакеті підтримки НАТО

Коментуючи запрошення взяти участь у засіданні Ради міністрів закордонних справ держав СНД, Клімкін зазначив, що вважає його невдалим жартом.

"Але в Росії багато невдалих жартів, хай вчаться жартувати вдало", - порадив міністр.

Клімкін також відмовився коментувати нараховані Україні російськими депутатами "збитки" за Крим. За його словами, те, що відбувається в Державній думі Росії, - це "фарс, який не коментує жодна нормальна цивілізована людина".

Як повідомлялося, Росія запросила Україну на засідання Ради міністрів закордонних справ держав СНД, заплановане на 5 квітня в Москві.

Раніше спікер Держдуми В'ячеслав Володін виступив із заявою, в якій запропонував стягнути з Києва компенсацію за 25 років, протягом яких Крим був у складі України.

У Держдумі Російської Федерації на першому засіданні робочої групи депутати попередньо оцінили завданий окупованому Криму "збиток від політики влади України" в 1,5 трлн рублів (0,62 трлн гривень)

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-