Посла України в Туреччині визнали найактивнішим іноземним дипломатом

Посла України в Туреччині визнали найактивнішим іноземним дипломатом

Фото
Укрінформ
Посла України визнано найактивнішим іноземним дипломатом в Туреччині за підсумками минулого року.

Нагороду дипломату вручила Асоціація Євразійських зовнішньоекономічних зв’язків EkoAvrasya, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"З часу вступу на посаду посла в Туреччині ви доклали дуже багато зусиль для того, щоб представити Україну по всій країні... Ми переконані, що ви і ваша активна команда зможете зробити ще більший внесок як в розвиток двосторонніх відносин наших країн, так і у розвиток регіональної співпраці", - наголосив під час вручення нагороди голова асоціації Євразійських зовнішньоекономічних зв’язків EkoAvrasya Хікмет Ерен.

Він пояснив, що нагорода є щорічною, її отримує один із голів диппредставництв іноземних держав, які працюють в Туреччині та роблять значний внесок зокрема для посилення співпраці на регіональному рівні.

Посла України в Туреччині визнали найактивнішим іноземним дипломатом / Фото: Ольга Будник. Укрінформ

У свою чергу, посол України в Туреччині Андрій Сибіга подякував за високу оцінку роботи його та команди посольства, за плідну минулорічну співпрацю, поглиблення взаємодії на регіональному рівні.

"Всі візити в регіоні закінчуються практичними проектами і це важливо. Наприклад, результатом відвідання Мардіна (місто на південному сході Туреччини – ред.) стало проведення цієї осені спільного з місцевою владою заходу – участь українських дітей у фестивалі. Так само маємо контакти на рівні торгово-промислових палат в інших регіонах, зокрема в Ерзеруні та Шанлиурфі. Так само збільшується кількість українських туристів у ці регіони", - розповів Сибіга.

Читайте також: Дружина українського посла представила дитячу літературу на Книжкововму ярмарку в Анкарі

Дипломат зауважив, що за останні роки в економічній сфері фіксується стабільне зростання – близько 20% щороку, переваги взаємного економічного співробітництва починають відчувати наші народи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-