Дипломатична освіта: Україна і Молдова підписали меморандум

Дипломатична освіта: Україна і Молдова підписали меморандум

Укрінформ
Меморандум про співпрацю між Дипломатичним інститутом Міністерства закордонних справ і європейською інтеграцією Молдови та Дипломатичною академією імені Геннадія Удовенка МЗС України було підписано у Кишиневі.

Про це поінформували у прес-службі Міністерства закордонних справ і європейської інтеграції Молдови, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в РМ.

"З великим задоволенням хотів би відзначити, що молдавсько-українські відносини розширюються і в сфері підготовки підвищення кваліфікації дипломатичних кадрів", - підкреслив глава зовнішньополітичного відомства Молдови Тудор Ульяновські.

Читайте також: Дипломат пояснив, як діяти Україні на тлі зближення Туреччини з РФ

За його словами, підписанням Меморандуму було створено юридичну базу, що дає змогу проводити спільні заходи на благо двох країн.

Керівник української Дипломатичної академії Сергій Корсунський, зі свого боку, підкреслив, що Меморандум - важливий крок у зміцненні двосторонньої взаємодії, як в інституційній, так і в освітній сфері.

Перед дипломатичним корпусом Молдови Сергій Корсунський виступив з доповіддю "Енергетична безпека в Європі: North Stream 2 і Turkish Stream". Він також візьме участь у конференції "Геополітика постліберального світу: українська перспектива", яка пройде в Державному університеті Молдови.

Фото: МЗС Молдови

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-