Саєнко очікує, що до реформи держуправління приєднаються ще кілька міністерств

Саєнко очікує, що до реформи держуправління приєднаються ще кілька міністерств

Укрінформ
Міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко очікує цього року на приєднання ще кількох міністерств до реформи державного управління.

Про це він заявив на відкритті "Політичного діалогу Україна-ЄС", інформує Урядовий портал.

"Розраховую, що найближчим часом ще 2-3 міністерства долучиться до цієї реформи", - наголосив міністр.

Він також позитивно оцінив результати реформи державного управління в 2018 році.

"Зокрема, нам вдалося оновити стратегію реформи державного управління; ми пройшли комплексну оцінку OECD та SIGMA й на їх основі пропрацювали необхідні зміни; отримали 15,5 млн євро в рамках нашої бюджетної підтримки зі сторони ЄС, що говорить про виконання більше 75% визначених індикаторів; достатньо серйозно просунулися по конкурсних процедурах з відбору фахівців з питань реформ", - повідомив він.

Також міністр відзначив серед досягнень минулого року підготовку відкриття на базі НАДС центру оцінювання кандидатів на посади держслужби, "сталий розвиток" центрів надання адміністративних послуг й запровадження близько 120-ти нових електронних послуг, а також розробку законопроекту "Про адміністративну процедуру".

Читайте також: Уряд дав 54,6 мільйона на підвищення кваліфікації держслужбовців

Серед пріоритетних завдань реформи на 2019 рік він також відзначив законодавчі зміни, пілотне впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами (HRMIS), фінансове забезпечення реформи.

Як зазначається, у дискусії брали участь Керівник групи підтримки України в Європейській Комісії, директор Генерального директорату з питань сусідства і розширення Європейської Комісії Пітер Вагнер, керівник програм співробітництва, представництва ЄС в Україні Штефан Шльойнінг, представники проекту EU4PAR, заступники міністрів, державні секретарі, представники інших ЦОВВ та експерти проектів й директоратів.

Фото: kmu.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-